Zachęcamy do pisania


Pamiętajcie, że to Wy możecie być twórcami kultury. Dlatego chcielibyśmy zachęcić każdego z Was do pisania. Jeżeli macie swoje przemyślenia, pomysły na opowiadania, chcielibyście światu opowiedzieć o Waszych doświadczeniach i przeżyciach, to gorąco zachęcamy do przeniesienia ich na papier.

Apel ten powstał pod wpływem bajki autorstwa dziewczynki z naszej fundacji Dagmary Michalak. Książka nosi tytuł „Czy krasnoludki są na świecie?”. Dagmara napisała i zilustrowała swoją bajkę w czasie dwóch tygodni ferii zimowych. Jest to radosna historia wyjaśniająca nieco tajemnicę istnienia krasnoludków. Historia toczy się naturalnie w Otwocku, gdzie mieszka autorka bajki. Bohaterką książki jest mała Ola, która przeżywa niezwykłe przygody z krasnoludkami w tle.

Bajka ta została nagrodzona pierwszym miejscem przez Bardzo Prywatny Portal Ludzi Ciekawych, a dziś ukazała się nakładem naszej fundacji.

Premiera bajki „Czy krasnoludki są na świecie?” odbyła się 11 grudnia 2014 roku w osiedlowym Klubie Batory, w Otwocku.Zainteresowanych publikacją zachęcamy do pobrania.


Pobierz bajkę w formacie PDF (Adobe Acrobat Reader)

Napisz lub zadzwoń

Grażyna Mazur
telefon: 607-125-276

Justyna Górnowicz
telefon: 501-781-132

e-mail:  biuro@prohomini.pl

Podaruj kilka groszy

Bank Millennium S.A.
17 1160 2202 0000 0002 0719 9773

Jesteśmy członkiem

Jesteś tutaj: Start | Działania | Powiat Młodych Obywateli | Zachęcamy do pisania