Nasze ferie zimowe

Tegoroczne ferie obfitowały w wiele ciekawych wydarzeń. Niewątpliwie największą z nich były wizyty w Sali Zabaw Nemo. Różnorodność atrakcji tego miejsca może przyprawić o zawrót głowy – szaleństw nie było końca! W tym miejscu bardzo dziękujemy kierownictwu Sali Nemo za możliwość bezpłatnych odwiedzin, a w szczególności Pani Karolinie Trzaskowskiej za fachową opiekę i podarunki dla dzieci. Jest Pani kochana!


Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie  gościł nas na seansach filmowych i świetnych warsztatach „W indiańskiej wiosce”, które odbywały się  w józefowskim Domu Nauki i Sztuki. Każdy uczestnik poznał życie Indian i dodatkowo mógł własnoręcznie zrobić najprawdziwszy indiański pióropusz i amulet.

Obejrzeliśmy też prawdziwy spektakl teatralny. Otóż w Miejsko-Gminnym Ośrodek Kultury w Karczewie  wystawiony był „May Czarodziej” w wykonaniu aktorów z Teatru Urwis. Ten interaktywny spektakl porwał dzieci do współudziału i odgrywania kolejnych scen sztuki. Byliśmy więc przez chwilę aktorami! I smutno nam było, że przedstawienia tak szybko się skończyło. Do Karczewa dotarliśmy bezpłatnie komunikacją MINI BUS. Bardzo dziękujemy Panu Tadeuszowi Pleskotowi za ufundowanie nam przejazdu.

Nasze ferie mogliśmy spędzić dzięki wsparciu naszych najserdeczniejszych przyjaciół: Asi Jaworskiej, Lidki Sikory-Niwińskiej, Kamili Brachackiej i Sławkowi Michalakowi.

Napisz lub zadzwoń

Ewa Jedynak
telefon: 513-332-441

Justyna Górnowicz
telefon: 501-781-132

e-mail:  biuro@prohomini.pl

Podaruj kilka groszy

Bank Millennium S.A.
17 1160 2202 0000 0002 0719 9773

Jesteśmy członkiem

Jesteś tutaj: Start | Działania | Statutowe | Nasze ferie zimowe